K+S Services, Inc.
HU | US | MX | FR | UK | DE
kvalitní opravy
výrobního zařízení

Naše profesionální služby

Opravy automatických zařízení

Společnost K+S provozuje přes 25 robotických manipulátorů a řídicích diagnostických systémů, které usnadňují kompletní funkční testování v široké škály robotických komponentů v uzavřeném cyklu. Společnost K+S zvládá opravy elektrických zařízení od CPU, os a komunikačních desek po ruční ovládací panely manipulačních robotů, napájení, servomotory, vstupní/výstupní moduly a kontrolní panely. Jsou podporovány i mechanické komponenty jako převodovky, kompenzátory, klouby robotických ruk a servomotory. Tyto diagnostické systémy zajistí plné zatížení a opakované testování všech opravovaných dílů robotů.


Společnost K+S zajišťuje kompletní systémové testování robotických systémů Fanuc, Yaskawa/Motoman, Nachi, ABB, Kawasaki a Kuka.
 

Testovací roboti společnosti K+S prochází pravidelnou údržbou, díky které je zajištěno, že kvalita opravy odpovídá nárokům vaší výroby. Díky přísným testovacím standardům může společnost K+S poskytovat 12měsíční záruku na všechny opravy automatických zařízení, K+S navíc ke všem opravám dodává kompletní analýzu poruch, která vám pomůže odhalit nejběžnější typy poruch vašeho zařízení.


Which service are you interested in?
S.T.A.M.P.
Motor and Critical Spares Management
Upfront Engagement
Remanufactured Spares
Storeroom Management
Engineering Services